صفحه نخست | درباره ما | معرفی محصول | ثبت سفارش | همکاری | تماس
ضیافت شام پایان پروژه SOC

با تایید فعالیت‌های انجام شده توسط گروه مشارکت AIP از سوی گروه نظارت پژوهشگاه فضای مجازی و اتمام پروژه و هم‌زمان با آماده شدن برای تحویل نهایی پروژه، ضیافت شامی شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ در هتل کوثر اصفهان برگزار و از کلیه افرادی که به هر نحو در پیشرفت پروژه مشارکت داشتند تقدیر به عمل آمد.
این ضیافت که جهت قدردانی از عوامل فعال در این پروژه با حضور مدیران عامل شرکت پیام پرداز و مرکز آپای دانشگاه صنعتی اصفهان  و شرکت ایریسا صورت گرفته بود، شامل مراسم  شام، تقدیر ازافراد و سخنرانی مدیران گروه مشارکت و آقای دکتر برنجکوب مدیر پروژه بود. پس از مراسم شام، آقای دکتر برنجکوب مدیریت پروژه ، در سخنانی ضمن تقدیر از اعضای فعال در این پروژه گزارش مختصری از روند انجام آن ایراد نمودند. ایشان روند انجام این پروژه را مطلوب ارزیابی نموده و با اشاره به شناخت دیرینه ایشان از مرکز تحقیقات مخابرات ایران میزان بالای رضایت این مرکز از روند اجرا و نتیجه ی حاصل از آن نسبت به سایر پروژه های این مرکز را یکی از نتایج موفقیت آمیز این همکاری مشترک اعلام نمودند.
در ادامه ی این نشست مهندس شهریاری (مدیریت وقت شرکت ایریسا در زمان اجرای پروژه)، ضمن تشکر از عملکرد مسئولین و عوامل این پروژه در زمان مسئولیت ایشان، به همکاری قابل تحسین هر سه عضور گروه مشارکت برای اولین بار در یک پروژه ی بزرگ ملی اشاره نمودند و از نتایج حاصل قدردانی نمودند. مهندس رجایی مدیریت شرکت پیام پرداز نیز به نقش کار تیمی موفق تمامی اعضا در این پروژه اشاره نموده وضمن بیان بازار فروش گسترده ی بالقوه این محصول،  برای هر سه سازمان در ادامه‌‏ی روند تلاش ها آرزوی موفقیت نمودند. مهندس آقاجوهری مدیریت جدید شرکت ایریسا نیز ضمن بیان دریافت های مطلوب ایشان از نتایج این پروژه در مدت بسیار کوتاهی که از حضور ایشان در شرکت ایریسا می گذرد از تمامی اعضا این پروژه تقدیر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی نمودند.

این خبر در سایت ایریسا:  گزارش جشن پایان پروژه مرکز عملیات امنیت(SOC)

شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز(سهامی خاص) یکی از شرکتهای زیر مجموعه  گروه شرکت‌های پیام پرداز بوده که  از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات نوین امنیت سایبری مبتنی بر محصولات بومی در صنعت افتا می‌باشد. مطالعات اولیه پروژه مرکز عملیات امنیت بومی از سال ۱۳۸۸ در گروه‌ مشارکت AIP آغاز و سپس با برنده شدن این گروه در مناقصه «پروژه طراحی و راه‌اندازی مرکز عملیات امنیت» موسسه تحقیقات ارتباطات و فنآوری اطلاعات ادامه یافت. طراحی و تولید این محصول با صرف بیش از ۱۲۰ هزار نفر ساعت وقت مفید و تحت نظارت فنی پژوهشکده امنیت، پژوهشگاه فضای مجازی و با سرمایه‌گذاری پژوهشگاه فضای مجازی به اتمام رسیده و هیچگونه وابستگی به محصولات تجاری یا متن باز خارجی ندارد. شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز از ابتدای سال ۱۳۹۲ آماده سازی محصول این پروژه برای عرضه تجاری، توسعه و پشتیبانی فنی آن را در دستور کار خود قرار داده و محصول نهایی با نام تجاری راوین به بازار عرضه شده است.