صفحه نخست | درباره ما | معرفی محصول | ثبت سفارش | همکاری | تماس
دعوت به همکاری برنامه نویس وب

شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز، فعال در حوزه ارائه مشاوره، خدمات و تولید محصولات امنیت اطلاعات، جهت تکمیل نیروی انسانی خود در شهر اصفهان، از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات با مهارت‌های زیر جهت شغل برنامه نویسی وب دعوت به همکاری می‌نماید:

تسلط بر زبان‌های برنامه‌نویسی  و تکنولوژی‌های سمت کلاینت (HTML5, CSS, Jquery)
تسلط بر برنامه‌نویسی وب با یکی از تکنولوژی‌های سمت سرور (ترجیحا به غیر از تکنولوژی‌های مایکروسافت)
افراد دارای تجربه برنامه نویسی پایتون و چارچوب  Django در اولویت خواهند بود.

علاقه مندان می‌توانند جهت ارسال رزومه کاری این فایل را دریافت نموده و پس از تکمیل آنرا به آدرس info@agpp.ir ارسال نمایند.

ضمنا محل کار، دفتر اصفهان شرکت، واقع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان خواهد بود.

شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز(سهامی خاص) یکی از شرکتهای زیر مجموعه  گروه شرکت‌های پیام پرداز بوده که  از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات نوین امنیت سایبری مبتنی بر محصولات بومی در صنعت افتا می‌باشد. مطالعات اولیه پروژه مرکز عملیات امنیت بومی از سال ۱۳۸۸ در گروه‌ مشارکت AIP آغاز و سپس با برنده شدن این گروه در مناقصه «پروژه طراحی و راه‌اندازی مرکز عملیات امنیت» موسسه تحقیقات ارتباطات و فنآوری اطلاعات ادامه یافت. طراحی و تولید این محصول با صرف بیش از ۱۲۰ هزار نفر ساعت وقت مفید و تحت نظارت فنی پژوهشکده امنیت، پژوهشگاه فضای مجازی و با سرمایه‌گذاری پژوهشگاه فضای مجازی به اتمام رسیده و هیچگونه وابستگی به محصولات تجاری یا متن باز خارجی ندارد. شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز از ابتدای سال ۱۳۹۲ آماده سازی محصول این پروژه برای عرضه تجاری، توسعه و پشتیبانی فنی آن را در دستور کار خود قرار داده و محصول نهایی با نام تجاری راوین به بازار عرضه شده است.