صفحه نخست | درباره ما | معرفی محصول | ثبت سفارش | همکاری | تماس
دعوت به همکاری

شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز، جهت تکمیل نیروی انسانی خود در شهرهای اصفهان و تهران، از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات دعوت به همکاری می‌نماید. جهت کسب اطاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تذکر: با توجه به تعداد زیاد درخواست‌ها، و زمان بر بودن بررسی آن‌ها لطفا موارد زیر را رعایت کنید:
۱- از ارسال مکرر رزومه خودداری کنید. به رزومه افرادی که چندین بار ارسال شود رسیدگی نخواهد شد.
۲- افراد ساکن شهرهایی غیر از تهران یا اصفهان (و یا حومه این دو شهر) از ارسال رزومه خودداری نمایند.
۳- افرادی که دارای تحصیلات کمتر از کارشناسی هستند از ارسال رزومه خودداری نمایند.
۴- افرادی که دارای شرایط هیچ یک از تخصص‌های گفته شده نیستند از ارسال رزومه خودداری نمایند.
۵- پس از بررسی رزومه‌ها، افراد واجد شرایط که نسبت به سایرین دارای شرایط بهتری باشند، به مصاحبه دعوت خواهند شد و پس از ارسال رزومه، از سوی شما نیاز به هیچ گونه پیگیری نیست. اکیدا از تماس تلفنی یا حضوری با شرکت در این خصوص خودداری نمائید.

emp

شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز(سهامی خاص) یکی از شرکتهای زیر مجموعه  گروه شرکت‌های پیام پرداز بوده که  از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات نوین امنیت سایبری مبتنی بر محصولات بومی در صنعت افتا می‌باشد. مطالعات اولیه پروژه مرکز عملیات امنیت بومی از سال ۱۳۸۸ در گروه‌ مشارکت AIP آغاز و سپس با برنده شدن این گروه در مناقصه «پروژه طراحی و راه‌اندازی مرکز عملیات امنیت» موسسه تحقیقات ارتباطات و فنآوری اطلاعات ادامه یافت. طراحی و تولید این محصول با صرف بیش از ۱۲۰ هزار نفر ساعت وقت مفید و تحت نظارت فنی پژوهشکده امنیت، پژوهشگاه فضای مجازی و با سرمایه‌گذاری پژوهشگاه فضای مجازی به اتمام رسیده و هیچگونه وابستگی به محصولات تجاری یا متن باز خارجی ندارد. شرکت مهندسی امن گستر پیام پرداز از ابتدای سال ۱۳۹۲ آماده سازی محصول این پروژه برای عرضه تجاری، توسعه و پشتیبانی فنی آن را در دستور کار خود قرار داده و محصول نهایی با نام تجاری راوین به بازار عرضه شده است.